Pirelli
Winter Sottozero 190/210/240


zvětšit
zvětšit víc
Sportovní a jistá na sněhu a vodě

  • Vysoký výkon za všech zimních jízdních podmínek
  • Velmi sportovní charakteristika výkonu
  • Rychlostní index H/V
  • Design, který Vás osloví
  • Zlepšení jízdních vlastností - stabilita při vysoké ryhlosti, precizní řízení, efektivní záběr
  • Nízká hlučnost

Winter Sottozero využívá strukturální technologii, která umisťuje Pirelli mezi lídry v segmentu nízkoprofilových vysoce výkonných pneumatik. V žádném případě bez kompromisu při zimních podmínkách na cestách. Sportovní charakter pneumatiky je zlepšen díky rozlišným konstrukčním prvkům, které posouvají úrovně výkonu a které bychom neočekávali ve spojení se zimní pneumatikou. Stabilita při vysoké rychlosti, precizní zatáčivost, efektivní záběr při brzdění, při průjezdu zatáčkami či při akceleraci: hmatatelné kvality, které pozvedávají potěšení z řízení s vědomím vysoké bezpečnosti. Aby byly garantovány očekávané úrovně mobility, dokonce za i ne zcela ideálních podmínek, Winter Sottozero je dostupný i ve verzi Run Flat (vyrobeno prostřednictvím exkluzivní výrobní technologie Pirelli MIRS - Modular Integrated Robotised System)

Pneumatika velmi dobře obstála v testech adheze, zajišťuje efektivní brzdění ve sněhu a významně omezuje nebezpečí aquaplaningu. Výrobce rovněž uvádí, že produkt zajišťuje vysoký akustický a dynamický komfort a maximální výkon za sucha i vlhka i při vysokých rychlostech.

Motoristi byli z nedostatku sortimentu v segmentu nízkoprofilových rozměrů nuceni přejít v zimě na menší kola k dosažení bezpečnosti při řízení na sněhu a ledu. Pirelli však umožňuje řidičům užívat stejné ráfky, které používají při jízdě za příznivých podmínek a to díky portfoliu velikostí od 15" do 19" a které jsou charakteristické asymetricky usměrněným párováním, které již bylo uznáno jako tovární vybavení vozu Lamborghini Gallardo a to vše pro rychlostní třídu V.

všechny dezény Pirelli
hlavní stránka