Pirelli

Winter SnowControl 2


zvětšit


Novinka značky Pirelli - Snowcontrol II - navazuje na úspěšnou první generaci stejnojmenné pneumatiky se zvýšeným důrazem na vlastnosti, které si žádá soudobý zákazník. Je to ideální pneumatika pro širokou škálu modelů od městských vozidel po vozidla střední třídy, použitelná ve středně náročných i náročných podmínkách. Je vhodná do městského provozu, stejně jako pro výlety na hory.

Snowcontrol Série II je též odpovědí Pirelli na posilování segmentů malých a kompaktních vozů (nižší střední třída). I při předpokládaném poklesu celkového prodeje vozidel v důsledku ekonomické krize lze předpokládat, že se podíl těchto segmentů naopak zvýší.

Snowcontrol druhé generace disponuje řadou technických inovací, které pneumatice dávají vysokou účinnost na rozmanitých zimních površích při současném akcentu na životní prostředí. Snowcontrol Série II patří do řady pneumatik Pirelli šetrných k životnímu prostředí, které nesou značku Ecoimpact.

Zimní novinka Pirelli bude k dispozici pro kola 14 - 16 palců, v šíři od 165 po 205 mm a v profilových číslech 65 a 60 (u krajních rozměrů též 70 a 55).všechny dezény Pirelli
hlavní stránka