Uniroyal
MS plus 66


zvětšit
Vysoká odolnost proti aquaplaningu pro vyšší střední třídu.

Pro střední a luxusní třídu byla vyvinuta nová zimní pneumatika Uniroyal MS plus 66, kterou značka patřící od roku 1979 do koncern Continental uvádí letos na podzim.

Nová zimní pneumatika má zlepšené záběrové vlastnosti díky vysoké hustotě záběrových hran v lamelách a v dezénových blocích - což je důležité zejména při kontaktu pneumatiky se sněhem a ledem. Speciální uspořádání dezénu umožnilo navýšení počtu záběrových hran o 13 procent na centimetr čtvereční běhounu oproti současnému modelu pneumatiky.
Extrémně vysoká ochrana proti vzniku aquaplaningu byla dosažena díky speciálním 3D drážkám, které odvádějí více vody z kontaktní plochy pneumatiky. Vylepšená běhounová směs umožňuje zkrácení brzdné dráhy na mokrém povrchu.

Tuhost dezénu zajišťují spojené dezénové bloky v centrální části běhounu, díky čemuž je reakce pneumatiky na jízdní manévry rychlejší a přesnější.
Dezén pneumatiky zároveň zajišťuje, že zátěž na dezénové bloky je přenášena velmi rovnoměrně, čímž získává nová Uniroyal MS plus 66 vysoký kilometrový výkon a dlouhou životnost.

Speciální změkčovadla přidaná do běhounové směsi zajišťují, že její pružnost při nízkých teplotách bude zachována po celou dobu životnosti pneumatiky. MS plus 66 výrazně překonává svého předchůdce ve zkrácení brzdné dráhy na mokru o 5 procent, v odolnosti vůči aquaplaningu o více než 20 procent a o 4 procenta v kilometrovém výkonu a hand-lingu na sněhu.

Uniroyal bude při uvedení na trh k dispozici v 93 procentech rozměrů pneumatik. Cena nové Uniroyal MS plus 66 bude stejná jako u předcházejícího modelu. Vlastnosti:
  • 3D aqua drážky pro rychlý odvod vody a rozbředlého sněhu
  • Vysoká trakce a boční stabilita.
  • Vysoce adaptabilní směs pro krátkou brzdnou dráhu na mokru.

všechny dezény Uniroyal
hlavní stránka