Uniroyal
MS Plus 6


zvětšit
Nejmodernější technologie výroby pneumatiky zajišťuje větší trakci na sněhu, lepší ochranu proti aquaplaningu a kratší brzdnou dráhu na mokré vozovce. Ve všech parametrech je nová pneumatika Uniroyal MS plus 6 mnohem bezpečnější a výkonnější a to i za deštivého zimního počasí.

Hlavní benefity:

  • Větší ochrana proti vzniku aquaplaningu
  • Kratší brzdná dráha na mokré i suché vozovce
  • Vynikající trakce a boční vedení na sněhu
Lepší odvod vody pro lepší ochranu proti aquaplaningu.

3D aqua-drážky a triangularní tvar základny bloku pomáhá, aby drážky absorbovali vyšší objem vody i při zatíženém dezénu. Přínosem je vysoká aquaplaningová bezpečnost.
Krátká brzdná dráha na mokré vozovce díky rychlé přizpůsobivosti dezénu mokré vozovce.

Vysoce adhezivní polymerní směs umožňuje dezénu se mnohem rychleji přizpůsobit na mokrý povrch. Výsledkem je kratší brzdná dráha na mokré vozovce.
Více sněhových lamel pro vynikající trakci a boční vedení.

To znamená, že nový Uniroyal MS Plus 6 nabízí vynikající trakci a boční vedení na sněhu.
Velmi dobrý handling a brždění na suché vozovce díky redukci deformace dezénových bloků.

Funkční FLS trojitý lamelový systém a velké množství lamel pro perfektní trakci na sněhu. FLS sinusové lamely v běžné ploše se přizpůsobují zatížení a spojovací můstky naopak zvyšují tuhost. Snížení deformace dezénových bloků při brždění na suchu a při zatáčení zaručuje velmi dobrý handling a brzdný výkon na suché vozovce.
Vysoký kilometrový výkon díky vzorku pneumatik.

Stejně široké obvodové dezénové pásy a rovnoměrně rozložená deformace dezénu umožňuje vysokou životnost a rovnoměrné opotřebení pneumatiky.

všechny dezény Uniroyal
hlavní stránka