Fulda
EcoControl


zvětšit
Charakteristika:
Fulda prezentovala novou letní pneumatikou EcoControl. V porovnání s jejím předchůdcem má kratší brzdnou dráhu o délce šesti metrů, díky speciálně vyvinutému dezénu a směsi pro záběr na mokru. Nejen brzdná dráha je kratší, EcoControl rovněž pomáhá snížení spotřeby paliva. Důvodem nižší spotřeby pohonných hmot je použití běhounové směsi s obsahem siliky. Ve srovnávacím testu valivého odporu s nejoblíbenější pneumatikou střední cenové kategorie si Fulda EcoControl vedla výrazně lépe a umožnila v průměru ušetřit na palivu až 2 300,- Kč ročně.

Má větší hloubku dezénu a tento "vyšší" dezén znamená o 20 % (6 000 km) vyšší kilometrový proběh ve srovnání s předcházející letní pneumatikou Fulda.

Fulda EcoControl tak představuje excelentní kombinaci užitné hodnoty a kvality. Šetří palivo a je spolehlivá a odolná za všech jízdních podmínek.

Ing. Richard Srbecký, Sales Manager společnosti Goodyear Dunlop Tires Czech, dodává: „Fulda je značka reagující na potřeby ,chytře kupujících‘. Tito zákazníci jsou při svém výběru velmi uvědomělí a umí se jasně rozhodnout, když chtějí investovat více nebo méně peněz. Co se týká pneumatik, nejsou připraveni dělat kompromisy v žádném aspektu vlastní bezpečnosti, ale zároveň sledují cenu. Proto požadují vysoce kvalitní produkty reprezentující vynikající poměr užitné hodnoty a ceny. Fulda je přesvědčena, že výzkum a vývoj vedoucí k výrobě pneumatiky EcoControl přinesl výsledek, který uspokojí všechny tyto požadavky, a EcoControl se stane jasnou první volbou pro ,chytře kupující‘.“


Krátká brzdná dráha na mokré vozovce
Charakteristika Běhoun obsahuje novou silika směs, která zvětšuje přilnavost na vodě
Jak to funguje? Velká spotřeba energie při vysoké frekvenci zvyšuje kontakt plochy pneumatiky při styku s vozovkou
Výhoda Krátká brzdná dráha na mokré vozovce
Odolnost proti aquaplaningu
Charakteristika Příčné drážky a hluboké obvodové drážky
Jak to funguje? Vysoká schopnost rozptýlit vodu z místa kontaktu s vozovkou
Výhoda Odolnost proti aquaplaningu
Úspora paliva
Charakteristika Tlumící žebra, asymetrický profil
Jak to funguje? Vyztužené profilové bloky
Výhoda Zmenšený valivý odpor, úspora paliva

všechny dezény Fulda
hlavní stránka