Pirelli

CINTURATO P7


zvětšit

Cinturato P7 je nová vysoce výkonná ekologická letní pneumatika značky Pirelli, která byla vytvořena pro maximální potěšení z jízdy, při zajištění bezpečnosti a výkonových vlastností na silnici, s úctou k životnímu prostředí.

Výrobní řada Cinturato představuje reakci společnosti Pirelli na potřeby zákazníků, kterým záleží na životním prostředí a kteří dávají přednost výrobkům s nízkým dopadem na svět, v němž žijeme. Díky pneumatice Cinturato P7 Pirelli jsme učinili další krok kupředu: při její výrobě se nepoužívají žádné znečišťující přísady, po celou dobu životnosti se do životního prostředí neuvolňují žádné znečišťující látky, nižší emise CO2 na základě snížení odporu pneumatiky při jízdě po silnici, nižší hlučnost, vysoký počet ujetých kilometrů. To vše omezení radosti z jízdy a bezpečnosti: Cinturato P7 pomáhá vašemu vozu dosahovat krátké brzdné dráhy za suchých i mokrých podmínek.

Tvar dezénu
  • Asymetrický tvar dezénu se čtyřmi podélnými obvodovými drážkami účinně odvádí vodu z dotykové plochy.
  • Technologicky zdokonalené polymery v složení zvyšují přilnavost pneumatiky na všech površích, čím se zvyšují brzdné vlastnosti na vlhkých i suchých cestách na maximum.
  • Robustné vnější rameno optimalizuje boční přilnavost na vlhkých i suchých cestách.
  • Inovativní tvar dezénu prináší rovnoměrné opotřebování pneumatiky: zlepšené jízdní pohodlí, vynikající úroveň bezpečnosti po celou dobu životnosti pneumatiky, vysoký kilometrový výkon a snížená hlučnost za jízdy.
Šírka: 205 až 245
Průměr: 16" až 18"
Profil: 40 až 60
Rychlostní symbol: H, V, W, Y


Originální výbava pro:
Alfa Romeo, Audi, BMW, Mercedes, Volvo

všechny dezény Pirelli
hlavní stránka